streda 1. augusta 2012

Podmienky používania

I. Všeobecné podmienky
Táto stránka a ani jej obsah sa nemôže kopírovať, reprodukovať, zverejňovať, posielať, prenášať, distribuovať alebo používať na vytváranie odvodených diel bez predchádzajúceho písomného súhlasu autorky tejto stránky. Hore nohami - Dolu hlavou vám poskytuje nevýhradné, neprevoditeľné a vecne obmedzené oprávnenie na prezeranie týchto webových stránok na vašom počítači či inom zariadení na osobné a nekomerčné použitie. Toto oprávnenie je podmienené tým, že nebudete meniť zobrazený obsah tejto webovej stránky, porušovať autorské práva, ochranné známky ani iné vyhlásenia o autorských právach. Napriek tomu, ľubovoľný softvér a materiály, ktoré sú na tejto stránke k dispozícii na stiahnutie alebo používanie a obsahujú vlastné licenčné podmienky a vyhlásenia sa budú riadiť týmito podmienkami a vyhláseniami. Obsah tejto webovej stránky nemôžete použiť na inej webovej stránke, ani na žiadnom inom médiu.

Nesúhlas s podmienkami používania tejto stránky bude mať za následok automatické zrušenie všetkých práv, ktoré vám boli udelené, bez predchádzajúceho upozornenia a vy budete povinný okamžite zničiť všetky vami vytvorené a/alebo stiahnuté kópie materiálov, ktoré vlastníte.

II. Odmietnutie zodpovednosti
Informácie na tejto webovej stránke nemusia byť korektné, aktuálne alebo úplné a táto stránka môže obsahovať technické nepresnosti alebo tlačové chyby. Autorka blogu nepreberá žiadnu zodpovednosť a zrieka sa zodpovednosti za aktualizáciu informácii podaných na tejto internetovej stránke. Taktiež nezodpovedá za presnosť alebo úplnosť akýchkoľvek tu uvedených informácii. Z toho dôvodu by ste si mali presnosť a úplnosť všetkých uvedených informácii overiť, kým urobíte nejaké rozhodnutia súvisiace so službou, produktom alebo predmetnou vecou popísanou na tejto stránke.

III. Obchodné vzťahy
Táto stránka môže obsahovať odkazy na webové stránky a zdroje informácii iných spoločností. Autorka blogu neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa iných webových stránok alebo informačných zdrojov od iných spoločností, ktoré môžete navštíviť prostredníctvom týchto stránok. Odkazy na webové stránky iných spoločností a blogerov ako je Hore nohami - Dolu hlavou  nie sú myslené ako súhlas s ich obsahom alebo používaním týchto stránok alebo využívaním služieb ich vlastníka. Navyše sa autorka blogu Hore nohami - Dolu hlavou  nepodieľa a ani nie je zodpovedná za žiadne záväzkové vzťahy, ktoré vám vzniknú s inými spoločnosťami, ani v prípade, že sa o týchto subjektoch dozviete na stránkach Hore nohami - Dolu hlavou . Na základe týchto skutočností potvrdzujete, že autorka stránok Hore nohami - Dolu hlavou  nie je zodpovedná za dostupnosť takýchto externých stránok alebo zdrojov a nezodpovedá za ich obsah, služby alebo iné materiály, ktoré sú dostupné z týchto stránok alebo zdrojov.

Keď navštívite webové stránky, ktoré nie sú dielom autorky tohoto blogu, i keď môžu obsahovať logo Hore nohami - Dolu hlavou , je potrebné pochopiť, že ide o stránky nezávislé od Hore nohami - Dolu hlavou , a že autorka tohoto blogu nekontroluje ich obsah. Je na vás, aby ste pri zvolení akejkoľvek webovej stránky vykonali opatrenia na zabránenie tomu, aby táto stránka obsahovala vírusy, červy, trójske kone a iné položky deštruktívneho charakteru.

IV. Príspevky návštevníkov
Každý návštevník tohoto blogu má právo prispievať do diskusie týkajúcej sa článkov na tejto stránke. V diskusii je povolené vystupovať ako anonym, prípadne pod prezývkou alebo vlastným menom. Autor diskusného príspevku si musí byť vedomý, že všetky informácie, ktoré vo svojom príspevku uviedol, budú uverejnené. Neprijateľné sú príspevky vulgárne, rasistické, urážlivé, príspevky obsahujúce neplatenú reklamu a príspevky s charakterom spamu. Autorka stránok Hore nohami - Dolu hlavou  si vyhradzuje právo na vymazanie takýchto diskusných príspevkov a to bez predošlého upozornenia autora. Zároveň sa autorka stránok Hore nohami - Dolu hlavou  zrieka zodpovednosti za všetky diskusné príspevky, ktoré sa na jej stránkach objavia. Príspevky v diskusii podliehajú autorským právam, ktoré vlastnia samotní autori toho-ktorého príspevku.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára